تبلیغات
. - حاج قاسم سلیمانی:انتظار شهدا، همراهی با ولایت است

.
 

قسمتی از سخنان حاج قاسم سلیمانی در سالگرد شهادت شهید حسین اسدی
قوام ایران اسلامی و بقای آن به رهبریت آن است. مردم از من قبول کنید من عضو هیچ حزب و جناحی نیستم و به هیچ طرفی جز کسی که خدمت می کند به اسلام و انقلاب تمایل ندارم. اما این را بدانید والله علمای شیعه را تماماً و از نزدیک می شناسم. الان 14 سال شغل من همین است. علمای لبنان را می شناسم. علمای پاکستان را می شناسم. علمای حوزه ی خلیج فارس را می شناسم. چه شیعه و چه سنی والله، اشهد بالله، سرآمد همه این روحانیت، این علما از مراجع ایران و مراجع غیر ایران، این مرد بزرگ تاریخ یعنی آیت الله العظمی خامنه ای است.

من با خیلی از علمای شیعه مکاتبه و از نزدیک مراوده دارم و می شناسم آنها را. ارادت داریم . دنبال تبعیت مردم از آنها هستیم. اما این جا کجا، آن جا کجا؟
بین ارض و سماء فاصله داریم. در حکمت این مرد، در اخلاق این مرد، در دین این مرد، در سیاست شناسی این مرد، در اداره حکومت این مرد، دقت کنیم و در بازی های سیاسی، مرزهای خودمان را تفکیک کنیم. آدم ها می آیند و می روند آن چیزی که مهم است اتصال ما به ولایت است. آنچه که مهم است، حمایت ما از این نظام است. خون فرزندان و برادران و شهدای ما در این راه ریخته شده، این را باید توجه کنیم این توقع شهداء از ماست. عقل این را می گوید. منطق این را می گوید. رسالت شهید این را می گوید. فهم این را  می گوید. دین و وجدان ما این را می گوید.از بیانات سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در سالگرد شهید حسین اسدی
طبقه بندی: سایر عملیاتها، 
برچسب ها: سرلشکر سلیمانی، 41ثارالله، شهدای خانوک، حاج قاسم سلیمانی، خانوک، شهر خانوک، سلیمانی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 30 آذر 1393 توسط حمید رضا اسدی