تبلیغات
. - وصیت نامه شهید عبد الله عربنژاد

.
 

بسم الله الرخمن الرحیم                                                                                  24/12/60

 

الله اکبر. الله اکبر. اشهدان لااله الا الله. اشهدان لااله الا الله. اشهدان محمد رسول الله. اشهدان محمد رسول الله. اشهدان علیاً ولی الله. اشهدان علیاً ولی الله.

سلام و درود بر حضرت مهدی موعود(عج) بزرگ پرچم دار اسلام و درهم کوبنده ستمگران.

سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نائب برحق امام زمان(عج) و امام خمینی فرمانده کل قوا.

درود بر تمام شهیدان تاریخ از هابیل تا انقلاب کربلا و از انقلاب کربلا تا انقلاب ایران.

درود بر شهیدانی که برای مردم مستضعف حماسه آفریدند.

درود بر شهید مظلوم بهشتی و شهیدان سوخته شده و پاره پاره شده مانند برادر رجائی حجت الاسلام باهنر آیت الله مدنی، آیت الله دستغیب و دیگران که در این راه، راه اسلام جان فدا کردند.

درود بر خانواده های شهداء که چنین هدایائی را تقدیم خداوند متعال کردند.


 

سلام بر پدر ارجمندم، پدر عزیز معلوم نیست که این سعادت عظیم یعنی شهادت نصیب این حقیر شود چون که شهادت سعادتی است که به هر کس ندهندش ولی از لطف کرم پروردگارم مأیوس نیستم که امید است خداوند عالم به حق محمد(ص) و آلش مرا ببخشد و شهادت را نصیبم گرداند چنانچه این سعادت را یافتم از شما انتظار دارم که آقا ابا عبدالله الحسین پیروی کنید که می کنید انشاءالله و اگر نا فرمانی از من سر زده عفو نمائید امید است همانطور که در قرآن کریم آمده خداوند به شما اجر عظیم عنایت فرماید انشاءالله. سلام بر مادر گرانقدرم مادر چنانچه شهادت نصیب فرزندت شد خدا را شکر کن که توانستی چنین فرزندی تربیت کنی تا در راه خدا به شهادت برسد انشاءالله در قیامت همنشین حضرت زهرا(س) شوید. نتوانستم آنطور که باید از شما تجلیل به عمل آورم. مرا ببخشید که امید است از حقیر رضایت کامل داشته باشید و شما ای برادر گرامیم امیدوارم از سنگر مدرسه افرادی را بسازید همچون قاسم بن الحسن و علی اکبر امام حسین(ع) که لحظه ای در برابر دشمن درنگ نکردند و فراموش نفرمائید که مسئولیت بزرگی دارید و اگر آن مسئولیت به طور احسن انجام گیرد که کی شود انشاءالله به فرموده امام که فرمودند تعلیم و تعلم عبادت است شما در عبادت خداوند هستید موفق باشید و دیگر برادران که در حال تعلیمند شما جوانان عزیز امیدهای آینده اسلام هستید و لازم است خود را برای آینده بهتر آماده سازید امیدوارم چنان کوششی را به عمل آورید که این شعار نه شرقی نه غربی ملت ایران را تحقق بخشید از شما خواهران عزیز انتظار دارم که زینب وار زندگی کنید و از حضرت زینب(س) درس زندگی بگیرید و پیام خون شهداء را به گوش آیندگان برسانید و چنین کنید که سعادت و رستگاری از آن شماست انشاءالله و سخنی با برادران هم رزم پاسدارم، کوچکتر از آن هستم که سخنی درباره شما بگویم ولی عزیزان تزکیه نفس را فراموش نکنید و کاری کنید امام زمان علیه السلام شما را به سرباز بودن قبول داشته باشد چنانچه قابلیت سربازی امام زمان(ع) بودن را پیدا کنید و گوی سبقت از دیگران ربوده اید و سلام مرا هم به آن حضرت برسانید و ولایت را در تمام مراحل صد در صد حفظ کنید انشاءالله موفق باشید.

و شما ای مردم همیشه در صحنه شکر کنید که خدا را که منت بر شما گذاشته و وارثین زمینتان  قرار داده و در همین رابطه آیه شریفه قرآن روشن است که می فرماید: وَ نُریدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذینَ اسْتُضْعِفُوا فِی اْلأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثینَ‌‍ ‌‍

عزیزان مواظب باشید انقلابتان را که ثمره خون هزاران شهید و معلول است ضربه نزنند که با حضور همیشگی شما در صحنه امکان ندارد کسی بتواند کوچکترین خدشه ای به این انقلاب وارد کند.

اولین برنامه که می تواند همیشه در صحنه بودن شما را حفظ کند گوش به فرمان رهبر بودن است که امت حزب الله باید به این مسئله توجه کامل داشته باشد چون که شکست انقلابهای گذشته روی همین مسئله دور می زند.

دومین برنامه که می تواند شما مردم بیدار دل را در صحنه حفظ کند تجلیل از شهداء به عمل آوردن است چون این انقلاب پیروز نشده مگر به خاطر رهبری های پیامبرگونه امام و از جان گذشتگی شهداء.

نمونه تجلیل از شهداء این است که در تشییع جنازه ها و مراسمات دیگر همه قشرها اعم از بازاری، کشاورز، کارگر، دانشجو، روحانی همه و همه در کنار یکدیگر شرکت کنند که این خود خاریست به چشم دشمنان این انقلاب. مسئله دیگر، مسئله ضد انقلاب اسلامیست که امت حزب الله نباید فرصتی به ضد انقلاب دهد که نفس بکشد چون اگر ضد انقلاب فرصت نفس کشیدن را پیدا کرد ضربه خودش را خواهد زد اما مردم وظیفه دارند هر کجا ضد انقلاب و هرکس مشکوکی را دیدند به مراکزی که مسئولیت دارند مانند سپاه، دادگاه، کمیته، کلانتری و ... خبر دهد که به فوریت پیگیری شده، ضد انقلاب بداند اگر هیچ کس در ایران نباشد جلوی آنها را بگیرد که این چنین نیست فقط خانواده های شهداء باشند می توانند این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل کنند. انشاءالله.

خدایا خدایا تو را به جان مهدی تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.

خدایا خدایا تو را به حق زهرا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 20 بهمن 1390 توسط حمید رضا اسدی