تبلیغات
. - وصیت نامه شهید مجید اسدی

.
 
                                        

                      

 

بسم الله الرحمن الرحیم


وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی سَبیلِ اللّهِ أَمْواتًا بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ‌‍

إِنّا لِلّهِ وَ إِنّا إِلَیْهِ راجِعُونَ‌‍

ما همه از خدا هستیم و باید به سوی خدا برویم. اما من چقدر دوست دارم که رفتنم به سوی خدا شهادت باشم، اگر خداوند بزرگ چنین افتخاری نصیبم کرد. از پدر و مادرم و برادرانم و خواهرانم می خواهم که زیاد بر من نگریند و به یاد دیگر مادران و پدران پسر از دست داده بیفتند و از پروردگار بخواهند که عمر امام خمینی را زیاد فرماید تا اسلام را به جامعه معرفی کند و به دهان ابرقدرتهای فاسد بزنند. خدایا روزی به من این فرصت را بده که در این نبرد حق علیه باطل به چنین مقامی یعنی شهادت برسم و از برادران و کسانی که بر سر قبر من آمدند می خواهم دعا کنند که خداوند مرا به شهیدان ملحق گرداند.

خدایا تو بر ما حق داری چون به ما نعمت داده ای و ما را از گزند شیطان و منافقین عظمت بخشیده ای پس از جان خود می گذریم و مشتاقانه به سویت می آییم. هرگز ذره ای راضی نخواهیم بود که دشمنان اسلام دین و قانون تو را پایمال کنند. پس ای خدای مهربان و ای بخشاینده توانا من را به درگهت راه بده و گناهانم را بیامرز و با مؤمنین و بندگان صالحت محشور گردان. خدایا کسانی که سعی و کوشش می کنند تا مستضعفین جهان را و دین اسلام را نابود کنند، نابودشان گردان و اسلام عزیز را پیروز گردان.

مادر عزیزم از شما خواهش می کنم که هر شب جمعه برای من قرآن بخوانید  جنازه ام را در کنار قبر یکی از برادران شهیدم دفن کنید. ای پدر و مادر شما برای من زحمت بسیار کشیدید امیدوارم که مرا ببخشید و من هم از خدا می خواهم که شما را ببخشد و مورد لطف و رحمت قرار دهد. مادر عزیزم راضی ندارم که خود را در رنج بیندازی و برایم گریه نکن، بلکه افتخار کن.

در پایان خداحافظ پدر و مادر برادران و خواهرانم . درود بر امام امت خمینی بزرگ درود بر رزمندگان اسلام. مرگ بر آمریکا، مرگ بر صدام کافر.

طبقه بندی: سایر عملیاتها، 
برچسب ها: شهید مجید اسدی، شهدای خانوک، شهدای ارتش جمهوری اسلامی، خانوک، مجید اسدی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 اردیبهشت 1391 توسط حمید رضا اسدی